Każdy kto mnie zna ten wie, że w realizacji sesji plenerowych uwielbiam iść na żywioł. Oczywiście każdy plener staram się dopasować do moich modeli ale zawsze będę zachęcała do realizacji czegoś zwariowanego.  Bo nic nie zostaje w pamięci na dłużej niż sesja, która nieco odbiega od tych standardowych. Kiedy więc przełożona została jedna z moich sesji dziecięcych pomyślałam, że jest to idealny moment, żeby zrealizować plener w rzece Kamienna, w Skarżysku. Zapraszam Was serdecznie do obejrzenia fotografii z tej sesji. Będzie mi niezmiernie miło, jeżeli zostawicie miłe słowo.

W tym miejscu kiedyś zrealizowałam sesje rodzinną. Wtedy to dosłownie zjadły nas komary więc teraz cieszyłam się bardzo, że moich „ulubionych” owadów jeszcze nie ma. Wszystko zapowiadało się idealnie ale … zabłądziliśmy, a trafiając na miejsce docelowe pogoda zmieniła się na tyle, że złotej godziny nie uświadczyliśmy. Mimo to sesja została zrealizowana, a ja totalnie zachwyciłam się tym miejscem.

Cóż więcej dodać ? Uważam, że Skarżysko ma ogromny potencjał na plenery narzeczeńskie, ślubne i rodzinne. Wcale nie musicie jechać poza okolice miasta aby zrealizować przepiękną sesję.