[tt_section_header title=”Cześć, po prostu cieszę się, że tu jesteś!” font_container_title=”font_size:50px|text_align:center” subtext=”” font_container_desc=”text_align:center”]

Chcę aby ten opis był niebanalny i pokazał jaka jestem, ale pisać o sobie jest niesamowicie ciężko. Nie urodziłam się z aparatem na szyi i nigdy nie marzyłam o byciu fotografem. Analogi były mi obce. Bałam się tego dotykać bo wszędzie straszono że jak otworzę to się prześwietli i zdjęcia znikną. To po co się narażać ;). Po latach mama zakupiła bardzo drogi, jak na tamte czasy, cyfrowy aparat Konica Minolta 2 mpx. Co to był za cud techniki! Tym aparatem fotografowałam wszystko wokół i chyba to on dał mi fotograficznego bakcyla.

Wychowałam się pod lasem, skończyłam studia geograficzno – pedagogiczne. Do fotografii przyrody ciągnęło mnie bardzo, a potem przyszła pora na rozpoczęcie przygody z człowiekiem. Pierwsze zlecenie dostałam od swojego szefa w fast food. Tak (!) w Fast food – rzadko ktoś przyznaje się do takiej pracy.

Jakże to niemodne w świecie pełnym zafałszowanej rzeczywistości prawda?. Przez kilkanaście późniejszych lat kierowałam ludźmi. To była ogromna nauka człowieka i cierpliwości. Nie raz doprowadziła mnie do łez ale i wiele nauczyła.

To, miłość do przyrody, doświadczenie w rożnych kierunkach fotograficznych stworzyły mnie – ciągle uczącego się ale doświadczonego fotografa.

Nie jestem idealna bo nikt nie jest. Nie traktuję swojej pracy jak korporacji. Chcę aby na początku mojej fotografii był człowiek i żeby to jego serce szło przed całym tym biznesowym działem pracy na swoim. Obecnie luźno fotografuję rodziny, miłość, realizuję reportaże. Zdarza mi się fotografować event, od 3 lat współpracuję z Empik. Jestem wszędzie tam, gdzie są fajni ludzie.

Dojrzewam do tego aby moje fotografie były ponadczasowe. Kocham prawdziwy kolor, jasne światło i świadome zastosowanie czerni i bieli. Bardzo lubię prawdziwy reportaż, co często jest niespotykane u kobiet. Nie kreuję go bo uwielbiam łapać momenty. Przykładam dużą uwagę do fotografii międzypokoleniowych. Szanuję pracę na takich wydarzeniach i fajnie radzę sobie w pracy pod presją czasu. Najważniejszy jest dla mnie moment i to on idzie przed techniczną doskonałością.

Niezmiennie istotna jest dla mnie komunikacja z Klientem. Może wydać Ci się, że jestem bezpośrednia i konkretna niemniej dla mnie ustalenie wszystkiego przed zleceniem jest bardzo ważne po to aby mnie pracowało się dobrze i żebyście Wy mieli piękną pamiątkę.

Jeżeli masz jakiekolwiek pytania bądź po prostu chcesz pogadać wejdź w formularz kontaktowy i napisz. Poznam Cię z największą przyjemnością 🙂

Marta

[tt_section_header title=”Zobacz więcej moich zdjęć na Instagramie!” font_container_title=”text_align:center” subtext=”” font_container_desc=”text_align:center”]